Olejek rozany wlasciwosci

 
http://www.mydlarnia-lakshmi.pl/naturalny_olejek_rozany.html
Olejek różanyOlejek różany Plantil /zrobiony jest z róży damasceńskiej, która rośnie w Maroku w dolinie Kelaat M'gouna/ jest przeznaczony  do pielęgnacji skóry naszej twarzy,  włosów i ciała. Olejek różany Plantil odżywia, zmiękcza włosy i skórę. Olejek różany Plantil nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Olejek ten szczególnie polecany jest do skóry wrażliwej, naczynkowej, a także dojrzałej.
Ten naturalny różany olejek Plantil zapobiega wysuszeniu naskórka i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych, olejek różany wzmacnia oraz uszczelnia naczynia krwionośne, dodaje  zmęczonej cerze blasku oraz zmniejsza zaczerwienienia na skórze.
Olejek różany ma właściwości: 
uspokajające, 
przeciwbólowe, 
niszczące drobnoustroje na skórze, 
przeciwzapalne, 
szybko łagodzi podrażnienia oraz  
nawilża skórę, 
regeneruje. 
Pobudza każdy organizm do produkcji kolagenu - dzięki czemu olejek ma także działanie przeciwzmarszczkowe, szybko likwiduje blizny po trądziku. Polecamy ten olejek różany Plantil do kąpieli ze względu na:  działanie uspokajające, łagodzi bolesne miesiączki, jest bardzo skuteczny w przypadku bezsenności. Olejek różany stosowany do masażu: rozgrzewa, poprawia krążenie krwi i działa przeciwbólowo. Olejek różany  uważany jest także za afrodyzjak.
Pojemność: 60 ml
Dostępny w internetowej mydlarni-lakshmi


         Na zdjęciu inne naturalne olejki do kupienia w sklepie z kosmetykami naturalnymi.

Komentarze